O spoločnosti

Vítame Vás na oficiálnych stránkach firmy zaoberajúcej sa  predajom hutného a zváračského materiálu Gemer-Metal s.r.o.

Hľadáte hutnícky materiál pre svoj ďalší projekt?  Nehľadajte ďalej! Náš rozsiahly sortiment hutníckeho materiálu je tu preto, aby splnil všetky vaše očakávania.

Od výroby až po konštrukciu máme všetky dokonalé materiály na zabezpečenie úspechu vášho projektu. 

Prečo si vybrať práve nás? 

Vysoko kvalitné materiály: Naše materiály získavame od dôveryhodných dodávateľov, aby sme zaručili trvanlivosť a spoľahlivosť každého produktu.

Široká možnosti: Či už potrebujete oceľ, hliník, meď alebo iné zliatiny, máme na výber široký výber.

Riešenie šité na mieru zákazníkom: Nenašli ste presne to, čo potrebujete? Žiaden problém! Náš tím je pripravený pomôcť vám pri vytváraní zákazkových objednávok prispôsobených vašim špecifikáciám.

Prijateľné ceny: Veríme, že poskytujeme špičkovú kvalitu za ceny, ktoré vás nezruinujú. Získajte najlepšiu kvalitu za svoje peniaze s našimi prijateľnými cenami.

Rýchle dodanie:  Chápeme dôležitosť včasných dodávok. Spoľahnite sa na to, že vašu objednávku dostaneme rýchlo a efektívne.

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom hutného a zváracieho materiálu  už viac ako 20 rokov. Práve vďaka našim dlhoročným skúsenostiam disponujeme širokým spektrom hutného materiálu ako napríklad joklový profil, oceľové rúry, oceľové pásoviny, oceľové plechy, hutný materiál s povrchovou úpravou, pozinkované a čierne oceľové plechy. V ponuke máme aj silonové tyče.

Rovnako ponúkame štvorcovú oceľ, plechy valcované za tepla, hrubé plechy, plechy valcované za studena, profilovú oceľ, oceľové rúry, pozinkované rúry, betonárske ocele, zvárané siete a drôty, profily typu U, I, L, T, H. Predaj hutného materiálu ponúka firma na podľa osobitných potrieb zákazníka.

Naša spoločnosť sa tiež zaoberá kvalitnou zváračskou technikou, zváračkami elektródami i špeciálnymi elektródami napríklad na liatinu , meď a mnohé iné špecifické materiály.

Ďalej u nás môžete nájsť kované elementy na výrobu kovových plotov , brán a rôzne iné príslušenstvá k plotom.

Návrat hore